הבעיה:   כאשר לוחצים על 'הוספת כותרת סצנה', או כאשר נוספות כותרות סצנה במהלך המרת תסריט, ההוספה נכשלת ומתקבלת ההודעה: 
"שגיאה d-070. המסמך שמור בפורמט קובץ ישן של Word שאינו נתמך על ידי דיאלוג. כדי לעבוד בדיאלוג לחצו על 'שמירה בשם' וודאו שתיבת התאימות לגרסאות קודמות אינה מסומנת"
    .    

הסיבה:    המסמך שמור במצב של תאימות לגרסאות קודמות של Word (גרסאות 97-2003) ולכן אין אפשרות להוסיף את כותרת הסצנה ב'דיאלוג'.


הפתרון:   
לחצו על שמירה בשם. בחלק מגרסאות Word תגיעו היישר לתיבת "שמירה בשם" (ראו תמונה) ובחלק תצטרכו ללחוץ על עיון או אפשרויות נוספות כדי להגיע אליה. בתיבת השמירה

אמורה להופיע תיבת סימון ולידה "שמור על תאימות עם גרסאות קודמות" – ראו בתמונה:
.

עליכם לדאוג שתיבה זו לא תהיה מסומנת. אחרי השמירה בשם המסמך יהיה בעל כל התכונות הנדרשות להמשך עבודה ב'דיאלוג'.

כאמור, הבעיה הזו נוצרת כאשר המסמך שומר על תאימות עם גרסאות קודמות שבהן לא היו האופציות המתקדמות בהן משתמשת 'דיאלוג'. באופן כללי כאשר אתם עובדים על מסמך, אתם יכולים לבדוק בכותרת המופיעה בחלק העליון של חלון המסמך (מעל לתפריט) אם ליד שם המסמך כתוב [מצב תאימות]  ובמקרה כזה לחזור על שמירה בשם והתהליך שהסברנו לעיל.

אם הבעיה חוזרת, ניתן ללחוץ על קובץ > אפשרויות > מתקדם לגלול עד הסוף לחלק של אפשרויות תאימות עבור לבחור את שם המסמך ואז בתיבה פרוס מסמך זה כאילו נוצר בתוך לבחור את הגרסה הכי עדכנית של Word בגרסאות שונות של Word זה נראה אחרת,  בחלק מהגרסאות תוכלו גם להחיל את אותה ההגדרה לכל המסמכים החדשים, בכל אופן העיקרון הוא שמהמסמך שלכם לא יהיה מחויב בתאימות לגרסאות ישנות.

.