כאשר מנסים להוריד את דיאלוג מתקבלת הודעה Failed network error, וההורדה נפסקת. לעיתים עלולה להתקבל גם הודעה שהאתר או הדף אינם זמינים. גורם לתופעה אנטי וירוס AVG.

בעקרון חברת AVG עדכנה את רשימת הוירוסים שלה והודיעה לה שדיאלוג כבר אינה מוגדרת כמסוכנת ואינה נחסמת. יחד עם זאת יתכן שבכל זאת תתקלו בבעיה אם גרסת AVG שלכם אינה מעודכנת. הם שלחו לי הסבר כיצד לעדכן ולהלן ההסבר:

  1. Open AVG.
  2. Click the button Update now, or Protection is up-to-date to check for updates.
  3. Once a new virus update is downloaded, AVG will not detect the file any more.

ליתר בטחון, אני משאיר את ההנחיות כיצד להתגבר על חסימת ההתקנה של הוירוס, אם אתם בכל זאת נתקלים בבעיה ב- AVG:

יש כמה גרסאות של אנטי וירוס זה (יתכן שיש הבדלים בין גרסה חינמית פשוטה לגרסה יותר מתקדמת) , באחת מהן הצלחתי לנטרל את האנטי וירוס לזמן קצר, בגרסה אחרת לא מצאתי את האפשרות לנטרל אך מצאתי את האפשרות להגדיר את דיאלוג כחריגה. יותר פשוט לנסות לנטרל את האנטי וירוס אבל אם לא מוצאים את האפשרות הזו אפשר גם להגדיר את דיאלוג כחריג. כדי להגדיר את דיאלוג כחריג, היכנסו במסך הראשון נכנסים לAnti virus free basic ואז מהתפריט הראשי בצד ימין למעלה, לחצו על הגדרות

Avg step 1

במסך הבא בחרו בצד שמאל Componenets. נטרלו בצד ימין (הפכו מירוק לאדום כפי שמוצא בתמונה) את Resident Shield, Software Analaizer, Online Shield. ברגע שתלחצו על הלחצן הירוק הוא יציע את משך הנטרול, 10 דקות יספיקו. לחצו או קיי ואז הורידו והתקינו את דיאלוג במהירות. זהו, מעבר לזה לא צריך לעשות כלום כי ההגדרות יחזרו לברירת המחדל תוך 10 דקות.

avg-components5