הבעיה: כאשר לוחצים על הוספת כותרת סצנה, ההוספה נכשלת ומתקבלת אחת מהודעות השגיאה:

"This document is saved in compatibility mode to work with DIALOG you must save it with no compatibility mode to previous word versions Error 4455"

"פעולה זו נכשלה מכיוון שאחד או יותר מהשינויים (in SceneHeading) שבוצעו במהלך אירועים היה לא חוקי" (או הודעה דומה)

  הסיבה: המסמך נשמר במצב של תאימות לגרסאות קודמות של Word (גרסאות 97-2003) ולכן אין אפשרות להוסיף את שורת פתיחת הסצנה המשתמש בכלים חדשים.

הפתרון:

לחצו על שמירה בשם. בחלק מגרסאות Word  תגיעו היישר לתיבת שמירה בשם (ראו תמונה) ובחלק תצטרכו ללחוץ על עיון או אפשרויות נוספות כדי להגיע אליה. בתיבת השמירה

אמורה להופיע תיבת סימון ולידה "שמור על תאימות עם גרסאות קודמות"  ראו בתמונה:

t021saveas

עליכם לדאוג שתיבה זו לא תהיה מסומנת. אחרי השמירה בשם המסמך יהיה בעל כל התכונות הנדרשות להמשך עבודה בדיאלוג 4.

כאמור, הבעיה הזו נוצרת כאשר המסמך שומר על תאימות עם גרסאות קודמות שבהן לא היו האופציות המתקדמות בהן משתמש דיאלוג. באופן כללי כאשר אתם עובדים על מסמך, אתם יכולים לבדוק בכותרת המופיעה בחלק העליון של חלון המסמך (מעל לתפריט) אם ליד שם המסמך כתוב [מצב תאימות]  ובמקרה כזה לחזור על שמירה בשם והתהליך שהסברנו לעיל.

אם הבעיה חוזרת, ניתן ללחוץ על קובץ > אפשרויות >מתקדם לגלול עד הסוף לחלק של אפשרויות תאימות עבור לבחור את שם המסמך ואז בתיבה פרוס מסמך זה כאילו נוצר בתוך לבחור את הגרסה הכי עדכנית של וורד בגרסאות שונות של וורד זה נראה אחרת,  בחלק מהגרסאות תוכלו גם להחיל את אותה ההגדרה לכל המסמכים החדשים, בכל אופן העיקרון הוא שמהמסמך שלכם לא יהיה מחויב בתאימות לגרסאות ישנות.

compatibility2